“Няма невъзможни неща”

• Утвърждаване на девиза “Няма невъзможни неща”

Доказаха го участниците в Първото градско първенство по фехтовка в Несебър, претворявайки в дело девиза на Фехтовална aкадемия “Васил Етрополски”.Млади мускетари от клубовете в Несебър,Свети Влас, „Виа Понтика”-Поморие и „Корсар” - Бургас спориха за призовите места във физкултурния салон на СОУ ”Любен Каравелов”.

Ентусиазираната публика стана свидетел на динамични и зрелищни двубои, изпълнени с много емоции и желание за победа.В състезанието на сабя при момчетата до 10 г. на върха триумфира Георги Апостолов.Той е ученик в 3 ”а” клас на СОУ”Любен Каравелов”-Несебър и вече втора година усвоява тънкостите на фехтовката под ръководството на треньора си Диан Зайков.

Отличието на Георги бе връчено от Йордан Динев-член на Съвета на ФА „Васил Етрополски” с пожелание за бъдещи успехи и рицарско поведение и в спорта,и в училище.