Аз обичам Черно море

• Под този надслов протече организирания от Общинския детски комплекс -Несебър

Под този надслов протече организирания от Общинския детски комплекс -Несебър Национален конкурс,посветен на 31 октомври – Международният ден на Черно море.

Ученици от СОУ”Любен Каравелов”-Несебър от различни възрасти се включиха в надпревара за престижните отличия във всички категории .

9-годишният Димо Лефтеров спечели трето място в раздела по фотография.

В раздела “Поезия” във възрастовата група II-IV кл. 3-класничката Седеф Ибрям е класирана на второ място със стихотворението „Книга за морето”.В същия раздел,но при по-големите IX-XII кл. Гергана Петрова също е втора с „Аз обичам Черно море”.

В раздела “Проза” в трета възрастова група VII-XII кл. Димитрина Милева класирана първа с „Аз обичам Черно море”.Неин подгласник на второто място е Дейвид Димитров с произведението „Някъде там, гдето всичко започна”.

Всеки от призьорите ще бъде отличен със специално изработен за конкурса календар.Ръководството на СОУ ”Любен Каравелов” също поздравява призьорите,техните учители и родители ,гарантирайки им своята подкрепа с пожелание за бъдещи творчески успехи.