Спортни танци в Долината на розите

• Шест танцови двойки, включващи ученици от СОУ”Любен Каравелов”-Несебър

Шест танцови двойки, включващи ученици от СОУ”Любен Каравелов”-Несебър участваха в надпреварата на Открития турнир “Казанлък 2012%, организиран от БФСТ, Община Казанлък и КСТ”Киара – Н”.

При най-малките в клас 9Е се състезаваха осем двойки.Там Иван Кронев&Анна-Мария Жечева спечелиха златните медали,а Станислав Иванов&Григория Николова-бронзовите.

В клас 13D в конкуренция със седем двойки Тодор Тодоров&Лорета Добрева се класираха втори.

Три двойки с несебърско участие бяха регистрирани в клас 13С. 7-класникът Кристиан Диамандиев и Десислава Трифонова (Поморие) заеха трето място. Неговата съученичка Йоана Хаджиева&Георги Василев (Варна) се класираха пети, а 6-класниците Филип Кершер&Анна-Никол Антонова-седми