В актовата зала на СОУ”Любен Каравелов”

• В актовата зала на СОУ”Любен Каравелов”-Несебър се проведе среща на директора на училището Тодорка Желязкова

В актовата зала на СОУ”Любен Каравелов”-Несебър се проведе среща на директора на училището Тодорка Желязкова с родителите на 7-класниците, на които предстои явяване на национално външно оценяване и кандидатстване за прием в профилирани паралелки.

Директорката на училището очерта основните акценти на предстоящата кампания. Тя представи и двете паралелки на несебърското училище, в които седмокласниците могат да продъжат своето обучение. Наред с вече утвърдената паралелка профил технологичен „Информационни технологии с интензивно изучаване на английски език” от тази учебна година се обявява прием в профил чуждоезиков „Интензивно обучение поанглийски език с втори език – руски”.

СОУ”Любен Каравелов” разполага с отлична материална база и разполага с висококвалифицирани специалисти за осъществяване на обучение, отговарящо на европейските и световните стандарти.