ПОРЕДНО УСПЕШНО УЧАСТИЕ

• Поредно успешно участие в областния кръг на олимпиадата по география и икономика регистрираха

Поредно успешно участие в областния кръг на олимпиадата по география и икономика регистрираха представителите на СОУ”Любен Каравелов” – Несебър. Те участваха в две възрастови групи – VII и IX клас.

Поредно успешно участие в областния кръг на олимпиадата по география и икономика регистрираха При деветокласниците се състезаваха четирима души. Там Иво Желев от IX а клас е първи със 133 т. Неговият съученик Анастас Пиков е четвърти с 94.

При седмокласниците участваха 26 ученика. Даниел Асенов от VII а клас е седми със 157 т. Неговите съученички Виолета Чаталбашева, София Сотирова и Сиана Нунчева са между 11 и 18 място съответно със 107 т., 90 т. и 58 т.

Преподавател по география и икономика на учениците от първата възрастова група е д-р Недялка Попова, а на тези от втората - Мара Момчилова.