Дипломите за средно образование

• Кметът на Несебър връчи лично дипломите за средно образование

42 зрелостници от СОУ”Любен Каравелов” – Несебър получиха своите дипломи за завършено средно образование на тържество в заседателната зала на учебното заведение лично от кмета на Община Несебър Николай Димитров.

С приветствие към диломантите се обърна директорът на училището Тодорка Желязкова,която им пожела да са живи и здрави и да бъдат себе си. Кметът на общината, който е бивш възпитаник на СОУ”Любен Каравелов”,подчерта, че училището дава много добра основа, която дава възможност на всеки да се насочи и да се реализира в мечтаната от него област.

С пожелание всеки да отстоява своето място в живота и успехи във всяко начинание, кмет Димитров най- напред връчи дипломите на отличниците на випуска Маргарита Стойчева, Анна Долидзе и Питър Петков, а след това и на всички останали.

По-голямата част от възпитаниците на випуск 2014 ще продължат своето образование в български висши учебни заведения, а няколко души ще се обучават в чужбина.

Мара МОМЧИЛОВА