В ЗНАК НА СЪПРИЧАСТНОСТ

• В първите дни на учебната година стотици деца от СОУ”Любен Каравелов” – Несебър,

В първите дни на учебната година стотици деца от СОУ”Любен Каравелов” – Несебър, учители, служители и родители се включиха в кампанията „Да върнем вярата в доброто”, инициирана от сдружението на работодателите в системата на народната просвета в Република България.

Организацията по набирането на средства за дарение за учебни звена в наводнените региони в несебърското училище беше осъществена от младежката организация на БЧК с председател Паунка Русева.

В рамките на три дни в поставената във фоайето на училището кутия беше събрана сумата от 200, 12 лв. Последната бе преведена по дарителската сметка в банка ДСК в знак на съпричастност към хилядите пострадали от наводненията в България и с надежда за скорошно ликвидиране на щетите.