ЗА ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА ГОДИНА

• Стипендия за 7- класник от СОУ”Любен Каравелов” - Несебър

ЗА ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА ГОДИНА

Преди 4 години по случай 130-годишнината на несебърското училище Николай Мишкалов – възпитаник на първата матемaтическа паралелка с класен ръководител Андиопа Цветкова - учреди стипендия за 7- класник от СОУ”Любен Каравелов” - Несебър в размер на 1000 лв.На следващата година Мишкалов и неговият съученик Константин Стоянов решиха да бъдат отпуснати две стипендии по 1000 лв. Победителите бяха избрани с конкурс от специално сформирана комисия.Традицията продължава и през настоящата учебна година.

Необходими документи за кандидатстване:

1. Попълнено Заявление за кандидатстване;
2. Мотивационно писмо;
3. Писмена характеристика от класния ръководител или друг преподавател (запечатана в плик и подписана от преподвателя);
4. Кратко есе на тема „Какъв искам да стана и как това ще направи света по-добър?”;
5. Копие на ученическа книжка или служебна бележка, удостоверяваща успеха за първия учебен срок на учебната 2014/2015 година.
6. Декларация от родителите на кандидата за участието им във фирми и притежаваните от тях недвижими имоти (не е необходимо да се заверява нотариално);

Допълнително изискване:

Всички кандидати трябва да имат среден успех за първия учебен срок на учебната 2014/2015 година не по-нисък от Отличен 5.50

Краен срок за подаване на документи - 29 май /петък/2015 г. Документите се подават в запечатан плик при Вашия класен ръководител.Повече информация може да получите от вашия класен ръководител.

Заявление за кандидатстване може да бъде изтеглено ОТ ТУК или да бъде получено от класните ръководители.