БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО

Благодарствено писмо от ръководството на СОУ "Л. Каравелов"

Всяка година с откриването на традиционния Благотворителен коледен базар в СОУ "Любен Каравеловов" настъпва един невероятен празник и винаги в сърцата ни е желанието да направим нещо добро и красиво.

И през тази година в навечерието на светлия празник с всеотдайност и голямо желание се включиха колеги, ученици и техните родители с коледни сувенири, играчки и невероятни лакомства.

Средствата, събрани през тази година от продажбата им са 4085 лв.и са насочени за подпомагане лечението на дете със сериозно заболяване. Ръководството на СОУ "Любен Каравеловов" изказва благодарност на всички Вас - ученици, родители и учители, граждани, които протегнахте ръка за осъществяването на тази благотворителна инициатива!

А на учениците от секцията на Българския младежкия червен кръст от нашето училище пожелаваме да продължават все така всеотдайно и с обич да бъдат в основата на нови благотворителни дела.

Благодарим на всички Вас и Ви пожелаваме една вълшебна Коледа и Нова година, изпълнена с приятни емоции и преживявания!

Нека сиянието на тези светли празници озари Вашите сърца и Ви донесе здраве, удовлетворение и сили за бъдните дни! Весели празници!

ТОДОРКА ЖЕЛЯЗКОВА