Успешно представяне в състезанието

Успешно представяне в състезанието по химия, математика и природни науки

Ученици от XI a и XII а клас на СОУ ”Любен Каравелов” Несебър се включиха с организираното и проведено от Химикотехнологичния и металургичен университет (ХТМУ) - София състезание по химия, математика и природни науки. В него участваха 800 ученика от цялата страна

Много добри резултати показаха несебърските представители Татяна Иванова, Виктория Георгиева, Петя Денева и Паулина Маркова, които участваха в надпреварата по химия и математика. С получените оценки те могат да кандидатстват за специалностите в ХТМУ.

Сертификатите, подписани от ректора на висшето учебно заведение проф. д-р инж. Митко Георгиев бяха връчени от Тодорка Желязкова – директор на СОУ ”Любен Каравелов”

Преподаватели по математика и химия на участниците в състезанието са съответно Ева Зивилдиева и Ирина Велкова.