Ученик от СУ”Любен Каравелов” – Несебър

• Ученик от СУ”Любен Каравелов” – Несебър спечели златен медал....

Ученик от СУ”Любен Каравелов” – Несебър спечели златен медал в престижен турнир по спортни танци

Седмокласникът от СУ”Любен Каравелов” – Несебър Никола Манчев и неговата партньорка Дарина Жунева се представиха отлично в турнира по спортни танци WDSF WORLD OPEN RUSE 2018 , който се проведе в Арена Монбат в град Русе.

В Националния открит турнир Никола и Дарина заеха първото място в клас 13 D. Те играха латина ( самба, джайв, ча-ча-ча и румба ) и стандарт ( виенски валс,куикстеп, танго и английски валс ). Впечатлиха публиката и журито с перфектна хореография, великолепно изпълнение и атрактивна визия.

Младите танцьори участваха и в международния турнир в клас „Basik Junior”. Независимо от факта, че бяха най-малките участници, те бяха най-добре представилата се българска двойка и се наредиха на пето място непосредствено след чуждестранните състезатели.

Директорът на СУ”Любен Каравелов”- Несебър Тодорка Станелова поздрави Никола за отличното представяне и му пожела бъдещи успехи. В учителската стая Никола получи овации и от своите учители.