Фолклорна група „Незабравка”

Фолклорна група „Незабравка” при СУ”Любен Каравелов – Несебър с благотворителна инициатива

След многобройни изяви на българска и международна сцена и десетки награди, Фолклорна група „Незабравка” при СУ”Любен Каравелов” – Несебър с ръководител Андиопа Цветкова и хореограф Десислава Червенкова, ще се изяви на полето на благотворителността.

Групата ще вземе участие в Коледния благотворителен базар на община Несебър със своя маса и концерт. Младите таланти канят всички приятели, родители, настоящи и бивши ученици и учители на 16.12.2018 г. (неделя) от 11.30 ч. на площад "Жулиета Шишманова" ( до Пощата в новата част на града).

Всеки може да се включи в базара с домашно приготвени кулинарни изкушения, с предмети за коледна украса и подаръци за коледния щанд на групата или да подпомогне както дейността и, така и талантливите деца с финансови затруднения.