Коледна изложба в СУ”Любен Каравелов”

Коледна изложба в СУ”Любен Каравелов” – Несебър

Коледното настроение в СУ”Любен Каравелов” – Несебър вече е налице. Фасадата на училището грее с многоцветни светещи гирлянди. Класни стаи и кабинети са в коледна премяна.

Около коледната елха в централното фоайе е подредена пъстра изложба, сътворена от възпитаниците на преподавателя по изобразително изкуство Валентин Драгоев. Тя посреща всеки ден ученици, учители и родители, зареждайки ги с много положителни емоции.

В рисунките на децата оживяват Дядо Коледа и неговата шейна, теглена от елените, неуморните джуджета, богато украсени коледни елхи и играчки, зимни пейзажи, снежни човеци, не липсват и благопожелания, свързани с настъпващата 2019 година. Ръчно изработени суровачки допълват колоритната изложба. Всички творби са изработени с много любов и въображение и с право приковават вниманието на всеки, посетил училището в навечерието на светлите християнски празници.