Поклон пред делото на Апостола

• Ученици от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър се включиха в общоградските прояви...

Ученици от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър се включиха в общоградските прояви, посветени на 146 – тата годишнина от гибелта на Васил Левски.

Учениците от III д клас с класен ръководител Йорданка Бъчварова присъстваха на панихидата по случай кончината на Апостола в храм „Св. Успение Богородично“, където рецитираха стихове, посветени на великия българин.

Пред бюст-паметника на Левски в Южния парк поднесоха цветя и с трепет рецитираха стихотворения, посветени на Дякона учениците от I г и II в клас с преподаватели Наталия Антонова и Пенка Ганчева.

Патриотични песни изпълниха децата от Вокална група „Морски перли“ с художествен ръководител Таня Илинова и фанфарния оркестър на училището с ръководител Денис Гонсалвеш.