Футболните отбори на СУ „Любен Каравелов“ – Несебър

Футболните отбори на СУ „Любен Каравелов“ – Несебър са финалисти на областните игри

Младите футболисти от несебърското училище продължават участието си в областните ученически игри след отлично представяне в мачовете на градския стадион в град Поморие.

Във възрастовата група 5 – 7 клас възпитаниците на учителя по физическо възпитание и спорт Димитър Момчилов надиграха с 2:1 своите връстници от Каблешково. Головете за отбора на Несебър отбелязаха Стефан Димитров и Никола Бургазлиев.

Във възрастовата група 8 – 10 клас момчетата, ръководени от преподавателя Илиян Дуков спечелиха убедително с 3:1 над отбора на ПГТ „Алеко Константинов“ – Поморие. Калоян Едрев вкара две от попаденията, a Дейвид Йовчев – едно.