Призови места на областните олимпиади по география и икономика и история и цивилизация

• Ученици от СУ “Любен Каравелов“ – Несебър с призови места на областните олимпиади

Ученици от СУ “Любен Каравелов“ – Несебър с призови места на областните олимпиади по география и икономика и история и цивилизации

В областния кръг на олимпиадата по география и икономика десетокласникът Валентин Георгиев се класира на второ място със 143 т., само на точка от победителя. При деветокласниците Илина Пикова зае четвъртото място, а Тодор Пирев оформи челната десятка. Преподавател по география на гимназистите е д-р Недялка Попова.

Валентин се класира втори и на областната олимпиада по история и цивилизации, постигайки 63.75 т. При деветокласниците Семен Станев завърши на 6 място, а Александър Балинов е осми.

При шестокласниците Гергана Янева приключи на осмо място, седмокласничката Симона Митева е десета. Преподаватели по история и цивилизации на учениците са преподавателите Ваня Митева и Марияна Димова.