Ученици от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър

• Ученици от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър с бронзови медали

Ученици от СУ „Любен Каравелов“ – Несебър с бронзови медали в VI Международен турнир „Математика без граници“

По традиция СУ „Любен Каравелов“ – Несебър бе домакин на шестото издание на Международен турнир „Математика без граници“, което се провежда под патронажа на кмета на общината Николай Димитров.

Тази година в престижната проява участие взеха 1200 ученици от 1 до 12 клас от 15 страни – Азербайджан, България, Виетнам, Иран, Казахстан, Киргистан, Македония, Малта, Русия, Румъния, Турция, Узбекистан, Филипините, Словения и Украйна.

От несебърското училище право на участие на база резултати от предварителните кръгове имаха шестокласникът Стойко Войнов, четвъртокласничката Мая Минкова и третокласниците Никола Войнов и Деан Емил Атанасов. След напрегнатата надпревара с бронзови медали се окичиха Стойко с преподавател по математика Румяна Жекова и Деан с преподавател Жана Щерева.