От 27.01.20 до 31.01.20

• Заповед 778/27.01.2020

ЗАПОВЕД

На основание чл.259, ал.1 от ЗПУО и във връзка със Заповед РД-01-12/24.01.2020г. на Директора на РЗИ-гр. Бургас,относно въвеждане на противоепидемични мерки срещу разпространението на грипа във всичките му разновидности.

НАРЕЖДАМ

1.Пеустановяване на учебните занятия в СУ "Л. Каравелов" гр. Несебър за периода от 27.01.2020г. - 31.01.2020г. /вкл./

2.Възлагам на педагогическите специалисти в срок до 15.02.2020 да преструктурират учебното съдържание за посочените дати.

3.Възлагам на класните ръководители да доведат настоящата заповед до знанието на родителите на учениците, а на Галина Савова - ст. учител да я публикува в интернет страницата на училището.

Контрол по изпълнението на заповедта възлагам на заместник директорите по учебната дейност Ирина Велкова и Панайот Симеонов.

С настоящата ми заповед да бъдат запознати всички ученици, педагогически специалисти, помощния и административен персонал.

Т. Желязкова