СУ "Л. Каравелов" гр. Несебър

О Б Р Ъ Щ Е Н И Е

О Б Р Ъ Щ Е Н И Е

Уважаеми ученици,

Кристин-Мария е ученичка в V “в” клас на СОУ „ Любен Каравелов”-Несебър. Тя се нуждае от спешна животоспасяваща операция в чужбина.Погледът в очите и не е безгрижен-той търси помощ.

Направете добро! Открийте сърцата си!

Нека се обединим да помогнем на Криси да се пребори с коварната болест.Всеки ден е от жизнено значение за Криси!

Включете се активно в БЛАГОТВОРИТЕЛНИЯ КУЛИНАРЕН БАЗАР организиран от учениците,техните учители,родители и приятели на 11 май-сряда в двора на училището в новата част на града от 9,30 до 17,00 ч.

Нека всеки от вас участва като донесе кулинарни изделия, сокове и безалкохолни напитки, сувенири и дребни предмети по ваш избор.Изделията ще се приемат във фоайето на училището 7,00 ч. на 11 май.

НЕКА ВСИЧКИ ЗАЕДНО ВЪРНЕМ УСМИВКАТА НА КРИСИ!

Тодорка ЖЕЛЯЗКОВА- директор на СОУ “Любен Каравелов”-Несебър