Поредна награда за художествена литература, спечелена от ученичка на СУ „Любен Каравелов“

Илина Пикова,ученичка от 11.клас, е лауреат на Националния литературен конкурс „Николай Хрелков“,  който се проведе през м.май 2021 год. Конкурсът е традиционен и се провежда четвърта поредна година от читалище „Пробуда-1926“ – Горна баня. Участието в конкурса е индивидуално и дава възможност на ученици от цялата страна да покажат своите възможности,  като участват в него със стихотворение, разказ или есе.

Илина е класирана на трето място в своята възрастова група с есето „Европейци сме ний, ама все не сме дотам!“.

С радост споделяме нашето удовлетворение от събитието, като се надяваме, че все повече ученици от СУ „Любен Каравелов“, гр.Несебър, ще се включват в различни конкурси и творчески прояви, за да продължават да ни радват със своите постижения и успехи!

Споделяне